Burcu Güneş Tamamdır

“Tamamdır” isimli single ile müziğe yeni bir soluk, farklı bir tarz getiren Burcu Güneş, yeni şirketi Yazz Records ile sözleşme imzaladıktan sonra yeni single için, 5 aydır studyo çalışmalarındaydı. Hazırlıkları büyük bir titizlik içinde yürütülen albüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

“Tamamdır”ın sözleri Burcu Güneş, Gözde Hatiboğlu ve Gülşah Tütüncü ’ye ait. Bestesi Burcu Güneş ile Volga Tamöz’ ün ortak çalışmasıdır.

Heyecanla beklenen “Tamamdır” isimli single albümün yapımcılığını ve müzik prodüktörlüğünü Volga Tamöz üstlendi. İki başarılı ve tecrübeli müzisyenin bir araya gelmesi, bu yaza damgasını vuracak bir projeye imza attı.

Şarkılarını sadece Türkiye' ye değil tüm Dünya’ ya sunmak istediğini belirten sanatçı, müzisyenliğine ve aranjörlüğüne güvendiğim için Volga Tamöz’ ün şirketi olan Yazz Records’ u seçtiğini vurguladı.

“Tamamdır”, toplam 7 versiyonu ile de müzikseverlere büyük çeşitlilik sunuyor, farklı beğenilere de hitap ediyor. Tamamiyle canlı calınmış “Akustik” versiyondan, kumsal versiyonu olan ‘Beach’ e kadar alternatiflerle dolu, modern soundu ve tüm enerjisi ile artık yaza ve dinleyicisine hazır..