Burcu Güneş Tamamdır

“Tamamdır” isimli single ile müziğe yeni bir soluk, farklı bir tarz getiren Burcu Güneş, yeni şirketi Yazz Records ile sözleşme imzaladıktan sonra yeni single için, 5 aydır studyo çalışmalarındaydı. Hazırlıkları büyük bir titizlik içinde yürütülen albüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

Devamını oku..

Volga Tamöz 17.10.09 VATAN RÖPORTAJ

Geçtiğimiz yaz Ajda Pekkan’dan Serdar Ortaç’a ünlü şarkıcıların hit olmuş tüm şarkılarına imza atan prodüktör Volga Tamöz ile pop müziğinin ince detaylarını konuştuk. Eurovision’a kim gitmeli tartışmalarının da gündemde olduğu bugünlerde ünlü prodüktör genç yeteneklere öncelik verilmesi gerektiğini belirtiyor. Tamöz, “Kendine güvenen gençlerin gitmesinden yanayım, Nazlı da buna iyi bir örnek. ‘İnce ince’ tam bir Eurovision şarkısı” diyor.

Devamını oku..

Ahmet Şeker

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Yazz-Records'un üstlendiği Ahmet Şeker'in Ne Zaman isimli albümü çıktı. Albüm hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

http://www.ahmetseker.com

Volga Tamöz Röportaj Vatan Gazetesi - Banu Duran

Müzik yapan insan dengesizdir!

Yaşı henüz 33 ama tam 18 yıldır müzik sektörünün içinde...
Ona müzik dünyasının “küçük dev adam”ı diyorlar. Besteci, aranjör ve prodüktör kimlikleriyle müzik dünyasına yön verenlerden. Çalışmadığı ünlü hemen hemen yok gibi. Sahibi olduğu Yazz Records’tan içeri giren tüm isimleri: “Bu kapıdan içeri girdiğinizde starlığınız beni ilgilendirmiyor! Buradaki star benim, son kararı ben veririm” diye uyaran Tamöz, özel yaşamında ise hiç Türkçe müzik dinlemiyor...

Devamını oku..

Volga Tamöz 20.09.09 Röportaj SABAH Gazetesi - İpek Durkal

Geçtiğimiz yaz Ajda Pekkan'ın 'Resim'inden Bengü'nün 'İki Melek'ine kadar hit olan tüm şarkılara imza atan aranjör Volga Tamöz, bu yıla damgasını vurduğunu söylüyor: Yaptıklarım ortada, demek ki bir bildiğim var!
Volga Tamöz, 15 yıldan bu yana pek çok albüme besteci, aranjör, müzik direktörü ve prodüktör olarak imza attı. Henüz 33 yaşındaki Tamöz, 'Türk pop müziğine yön veren isim' olarak tanınıyor. Mirkelam'dan Mustafa Sandal'a, Serdar Ortaç'tan Ajda Pekkan'a kadar pek çok yıldızın albümünü yapan, bu yaz bir numara olan şarkılara aranjör olarak imza atan Volga Tamöz'ün yeni hedefi kendi bulduğu R&Besk müziği Türk dinleyicisi ile tanıştırmak..

Devamını oku..